Personel Taşımacılığı

Planlamanız yarım kalmasın!

Firmamızın ana faaliyet konusu Personel Taşımacılığı olup 2000 yılından bu yana elde ettiği deneyimli uzman kadrosu ve modern araç flosu ile hizmet vermektedir. Bugün beş yüzü aşkın çeşitli tip ve kapasitedeki araçları ile taşımacılık sektörünün tercih edilen şirketleri arasında yerini almıştır.

ÖZ ULUDAĞ TURİZM; Müşterileri ile yapmış olduğu anlaşma ile personelini evlerinden iş yerlerine – iş yerlerinden ikamet mahallerine kararlaştırılmış güzergâh ve saatlerde güven içinde taşınması hizmetini sağlamaktadır. 500’ü aşkın çeşitli tipteki araçlarımız ile günde 10,000 kişiyi güvenle sevdiklerine ulaştırmaktayız. Bu hizmetin yerine getirilmesi esnasında aşağıdaki ana prensiplerinden taviz vermemekteyiz.

  • Güvenlik;

Bünyemizde taşıdığımız her birey, olası kazalara karşı Trafik Sigortasının yanında, S.O.S İNTERNATIONAL Ambulans Servisi A.Ş. ile yapmış olduğumuz anlaşma ile yolda istenmedik hallerde mobil sağlık hizmetleri güvence kapsamına alınmıştır.
Ayrıca bütün araçlarımızda Ferdi Koltuk Kaza Sigortaları da Standart olarak sunmaktadır.
Bütün araçlarımızın periyodik bakımları kontrolümüzdedir.
Bütün Şoförlerimiz Psikoteknik değerlendirme testinden geçmiş olması ve ilk yardım bilgisinin yeteri kadar olmasına da azami özen gösterilmektedir.

  • Dakiklik;

Mesleğinin zirvesinde, sorumluluk sahibi, İstanbul trafiğini çok iyi bilen profesyonel ekibimiz sayesinde, çalışanlarınız iş yerinizde olması gereken saatte huzur ve güven içinde ulaşırlar.

  • Kalite;

Şirketimiz Kalitesini; Uluslararası denetçi kuruluş olan TÜV-SÜD/TÜRKİYE İle ISO 9001:2008 Toplam Kalite Sistem Belgesini ve Yine TSE-HYB 12257 Personel ve Öğrenci Taşımacılığı Hizmet Yeri Yeterlilik Belgelerini alarak tescillemiştir.

Firma Profili

ÖZ ULUDAĞ TURİZM; 03.05.2000 Yılında İstanbul – Avcılar’ da Personel ve Öğrenci Taşımacılığı alanında faaliyet göstermek üzere ticaret hayatına başlamıştır. Devamını Oku

Bize Ulaşın

Cumhuriyet Mah. N.Hikmet Bulvarı Concepta Plz. A Blok Kat: 12
Ofis No: 91-92-93 Esenyurt-İstanbul
  info (@) ozuludagturizm.com.tr
  +90.212.853.4000
  +90.212.853.4001
  http://www.ozuludagturizm.com.tr